Hakkımızda | Koltuk Kapında


Koltukkapinda.com Müşteri beklentilerine ve insan ergonomisine uygun estetik tasarımları tek tıkla kapınıza getirmek için, tasarımları müşterilerin beğenisine sunmak, müşteri beklentilerine uygun Koltuklar, Sandalyeler, Yönetici Koltukları, Çalışma Koltukları, Toplantı Koltukları, Bekleme Koltukları, Çok Amaçlı Koltuklar, Cafe Restaurant Koltukları, Bar Sandalyeleri, Kanepeler ile kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda ürün kalitesini yükselterek müşteri memnuniyetini üst seviyede sağlamak için en kolay yoldan sipariş ve teslimat sağlamak ilkesi ile kurulmuştur.

Koltukkapinda.com Müşterilerinin ofislerini, evlerini ve tüm kullanım alanlarını renklendirmekte, onlar için rahat , harekete geçirici, performans artırıcı, onların değerlerine değer katıcı koltuklar sunmaktadır.

Koltukların modern, kullanışlı, iyi dizayn edilmiş olması, verimi olumlu yönde çok iyi artırdığının bilincindeyiz.

Bunun için de tüm kullanım alanlarına, ofislere ve evlere uygun model ve tasarımlar sunar, Koltuklar, Sandalyeler, Yönetici Koltukları, Çalışma Koltukları, Toplantı Koltukları, Bekleme Koltukları, Çok Amaçlı Koltuklar, Cafe Restaurant Koltukları, Bar Sandalyeleri, Kanepeler temin ederek müşterilerinin güzel bir çalışma alanı için gerekli ihtiyaçlarını karşılar. Koltuk Sandalye Ve Kanepe sektöründe seçkin marka ve modellerdeki ürünleri müşterilerine sunarak tek tıkla zamanında ve sözleşmeye uyarak gerçekleştirmekteyiz.

Müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde doğru ve güzel işler çıkararak müşteri memnuniyetini kazanmaktayız.

Misyon


Yüklendiği büyük sorumlulukların farkında olarak zamanında ve en doğru bir şekilde projeleri hayata kazandırmak.

Ayrıca kaliteli ve yenilikçi yaşam alanları geliştirmek.

Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı misyon edindik .

Koltuk, sandalye ve kanepe üretimiyle ve tedariği ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak, müşterilerimizin risklerini azaltmak ve onların tercih edilen iş ortağı olarak büyüme sağlamak, Ar-Ge çalışmaları ile ürün geliştirmek, karlı ve verimli bir firma olmak, kaliteyi bir yaşam haline haline getirmek misyonumuzdur.

Vizyon


Koltuk sektöründe değerinin farkında olarak, dürüstlüğü esas alan, ilkeli ve güvenilir bir marka olmak.

Tercih edilen saygın ve öncü bir koltuk, sandalye ve kanepe firması olmayı vizyon edindik. Yurt içi ve yurt dışı Koltuklar, Sandalyeler, Yönetici Koltukları, Çalışma Koltukları, Fileli Ofis Koltukları,Toplantı Koltukları, Bekleme Koltukları, Çok Amaçlı Koltuklar, Cafe Restaurant Koltukları, Bar Sandalyeleri, Kanepeler pazarında tercih ve tavsiye edilir marka olmak, markayı ve güvenin değerini korumak, ev ve ofis koltuğu, sandalyeleri ve kanepeleri sektöründe her zaman bir öncekinden daha da ileri olmak vizyonumuzdur.